en cz

zima

HOCHFICHT

sněhová jistota č.1 na Šumavě

Hochficht je největším rakouským skiareálem mimo Alpy a nabízí široké možnosti všem vyznavačům zimních sportů a pro všechny úrovně výkonnosti. Každý si tu může vybrat – od pohodových rodinných sjezdovek až po závodní trať FIS, na které se jel Evropský pohár.

Výhodné slevy pro rodiny a mládež

Pobytové balíčky se zvýhodněným skipasem- garance nejvyšší slevy na skipas

(https://skisport.com/Hochficht/cs)

 

 

KRAMOLÍN

yžařské středisko Skiareál Lipno je ideální volbou pro začínající lyžaře a rodiny s dětmi. Lyžaři se můžou těšit na devět přehledných sjezdovek nenáročné obtížnosti. O komfortní přepravu se starají 3 čtyřsedačkové lanovky a pojízdný koberec v dětském lyžařském parku Fox park a ve výukovém hřišti Bambini ParkModerní zasněžovací systém pokrývající všechny sjezdovky je garancí výborných sněhových podmínek i při nepříznivém počasí. Pro běžkaře je v okolí skiareálu strojově upravováno 40 kilometrů běžkařských stop.

ttps://www.lipno.info/skiareal/

 

MITTERDORF

Německý rodinný skiareál Mitterdorf se nachází kousek od hranic ČR. Proč lyžovat v Mitterdorfu ? Upravené a 100% zasněžované sjezdovky. Vybere si každý – od dětského hřiště po černou sjezdovku. Vysoká přepravní kapacita lanovek,  vleků a krytých pojízdných koberců.(http://www.mitterdorf.cz/)

 

 

BĚŽKY


•    běžky je možné využít přímo v okolí H. Plané, po celém jezeře i po hřebenech všech okolní svahů (www.bilastopa.cz)

 

Běžkařský areál Schöneben

 

Rozlehlý běžkařský areál s celkem 70 km tratí, s vysokou sněhovou jistotou a pověstí nejlépe každodenně upravovaných stop na Šumavě, který se nachází v Rakousku v okolí Moldaublicku a Hochfichtu v nadmořské výšce kolem 1.000 m.n.m.

 

K dispozici je 70 km profesionálně upravovaných tras. Okruhy jsou rozděleny podle náročnosti a délky. Jedna trať také vede k parkovišti u dolní stanice čtyřsedačkové lanovky na Hochfi cht. Böhmerwaldarena Schöneben nabízí běžkařskou školu, půjčovnu lyžařského vybavení a převlékací kabiny se sociálním zařízením. V okolí naleznete jedny z nejlepších běžeckých tratí celého Rakouska.

 

 webdnes.cz AMDA s.r.o (bugreport)
®2011 Penzion U Přívozu
TOPlist